محل تبلیغات شما

سلام به شما دوستان!

در روزهای اخیر به طور اتفاقی با اخبار صعود سیزدهم قلم در قله شاهوار شاهرود برخورد کردم! روزگاری خصوصا در صعود های پنجم و ششم، این همایش خیلی پر شور و البته پر حاشیه بود و من هم توفیق داشتم در صعود ششم (قله یخچال همدان) شرکت کنم. این روزها وبلاگ نویسی روزهای کم فروغ و سوت و کوری را می گذراند و مدت هاست خیلی از دوستان قدیمی به هر دلیلی قلم خود را آویخته اند و وبلاگ هایشان خاک می خورد!! بعضی، من جمله خودم، اگرچه خیلی کم ولی همچنان کور سویی از تابش و درخشش گذشته را حفظ کرده و هر از گاهی هستند!! و البته معدود دوستانی هنوز دل به قلمشان بسته و این راه، این روزها کم رهگذر، را هم چنان ادامه می دهند و .

راستش با وجود اینکه صعود قلم در سکوت و به دور از حاشیه ها و خیلی یاران قدیمی برگزار می شود، هنوز از شنیدن خبری از آن خوشحال می شوم و خود را جزئی از آن حس می کنم، هر چند که سال هاست از آن دورم!!

در پناه خدا باشید.

پرچنان علم کوه تهران!!!

در محضر آزادکوه ...

برنامه های اخیر ...

صعود ,قلم ,خیلی ,کم ,قله ,هم ,از آن ,قلم در ,خود را ,در صعود ,و البته

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Tina's site آموزش زبان کره ای ترجمه کتاب فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... گروه معماری پنج اوهفت Jose's info elofunla certagopa ایران هتل آنلاین payrebavan giwarsrolu