محل تبلیغات شما

سلام به خوانندگان گرامی!

فصل بهار یکی از فصل های ایده آل برای دوچرخه سواری است. هوای خوب و مناظر زیبای طبیعت همه چیز را مهیای یک برنامه دلچسب خواهد کرد! امسال سعی کردم تمرینات خود را زودتر و جدی تر از همیشه آغاز کنم. حتی وسط هفته از تمرین غافل نبودم.

اما برنامه سرخه حصار خیلی سریعتر از آن چه فکرش را می کردم برنامه ریزی شد! با یک جستجو و پیدا کردن یک مسیر در سایت ویکی لاک، برنامه شکل گرفت. تنبلی برای بستن باربند و بردن ماشین پای مسیر باعث شد سختی رفتن از خانه تا خانه با دوچرخه را به جان بخرم و اینجوری برنامه حسابی جدی می شد! یه وقتایی تنبلی چه ها که نمی کنه!!

مسیر مورد نظر از درب شرقی پارک سرخه حصار آغاز شده و با عبور از ده ترکمن و بخش هایی از محدوده حفاظت شده، مجددا به نقطه شروع بازمی گشت. مناظر زیبا و چشم نواز و طبیعت سر سبز و پر گل بهاری باعث می شد که بتوان هوای گرم روز سیزدهم دومین ماه سال را نادیده گرفت! نکته جالب زندگی ترکمن ها، که گاهی با لباس محلی تردد می کنند، در این روستا و در بیخ گوش پاییتخت است!

در حین عبور از محدوده تحت حفاظت با یکی از محیط بانان زحمت کش پارک مواجه شده و بابت ورود به منطقه مورد عتاب قرار گرفتم! اگرچه نتوانستم بفهمم که دوچرخه من برای محیط زیست مضرتر است یا دود و صدای موتور ایشان! اما چندان هم مهم نبود چون کمی جلوتر با یک زمین فنس کشی شده و مورد و تصاحب قرار گرفته در پارک ملی مواجه شدم!! بار دیگر این اصل که تمام محدودیت ها و حساب و کتاب ها برای مردم عادی است و ویژه ها و خاص ها و ژن های خوب از این قواعد مستثنی هستند و . برایم یادآوری شد!

و اما تصاویری از برنامه را در کانال تلگرام شاهد باشید:

climbinhaze@

پرچنان علم کوه تهران!!!

در محضر آزادکوه ...

برنامه های اخیر ...

برنامه ,ها ,دوچرخه ,یک ,پارک ,حصار ,شده و ,ها و ,سرخه حصار ,از محدوده ,عبور از

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

darkrutpkoquan couducsico nuwallngelog دانلود آهنگ جدید مجموعه فیلم های ترسناک jarlarahurd capineni جوادعجم نجفی شاهرود سیتی همسفران نمایندگی فردوسی denvilfcalctou